Tervist, sooviks saada infot rendiautode kohta. Lennukiga p - Itaaliasse ja mingi hetk thaksime võtta rendiauto. Peamine probleem on selles, et enamuste rendifirmade kodulehtedel on võimalike variantide vahel valida vaid auto nelja või viiele inimesele või enamgi veel.
Läheme aga kahekesi, vähesed tarbijad, st pagas ka väike ja sooviks laenutada autot kahele, äärmisel juhul kolmele inimesele.
Ehk oskab keegi öelda, kas on mõnda rendiakt, kes pakub ka väikseid autosid?
ja muidugi olen hindadest, soovitustest jms huvitatud
ja kui kellelgi on infot telkimiskohtade kohta (neid sooviks ikkagi pesemeisvõimalusega, soovitavalt)
ja muidugi Põhja Itaalia vaatamisväärsuste kohta (mäed ja keskaegsed linnused on juba üks tõmbenuber)
ja muidugi igasugust infot itaalia kohta.
Vastutasuks luban korraliku reisikirja augusti lõpus
kristiina [email protected]