Paluks kogemusi wizzairist? Olen odavlennufirmadest lennanud ainult Ryanairiga. Ryanairiga olen väga rahul siiani, pole kordagi hilinenud ja on paar korda varemgi kohale jõudnud. Kuidas on lood wizzairiga?