Selline mure on et kõik muu on nagu endale selgeks tehtud kuidas viisat taodelda ja mis tegema peab, aga se krediit kaardi värk, et kuna mul endal pole krediit kaarti, ja pangast öeldi et pean kuus kuud töötama mida ma ei ole teinud, kas on võimalik et ma kasutan kellegi teise kaarti ja kuidas se välja näeb? võimalik et kysimus tundub rumal aga lihtsalt pole kokku puutunud kretiit kaartidega, alati maksnud välismaale interneti pangast.