Head inimesed andke palun teada kas kellelegi on ka WHM viisat taotledes tulnud eitav vastus?? Ja kas keegi on oodanud seda viisat üle 6 nädala? Enda viisa juba menetluses 7 nädalat (online jälgimises oleks justkui kõik korras - muudkui menetlevad:( - oleks lohutav teada et ma pole ainuke või et asi pole minu tagasihoidlikus isikus:( või on see lihtsalt minu viisa ametnikel kahe silma vahele jäänud