Kas keegi on käinud Tromsös virmaliste planetaariumis (muuseumis)? Kas see ikka on olemas (neti otsingud jooksid kuidagi umbe, nagu oleks aga kindlat infi ei leia) ja kui on, kas sinna tasub minna?