Tere, Mul on selline kysimus, et kas on kellelgi kogemusi viisa vahetamisega. Näiteks mul on B1/B2 viisa 10ks aastaks. Kui ma tahaks nyyd seda näiteks õpilase või töö viisa vastu välja vahetada, on see võimalik? Või peab uut viisat lihtsalt taotlema? Kas saab yldse passis kaks erinevat viisat olla, mis samaaegselt kehtivad? Tänud kõikidele vastajatele