Viisa ja lennud Bangladeshi

Lähen varsti (juulis) umbes kuueks kuuks või kauemaks Bangladeshi. Kas keegi oskab soovitada, millise saatkonna kaudu on mul kõige mõttekam viisat ajada ja kaua see aega võiks võtta? See, et Välisiministeeriumi koduka andmetel BD saatkond Moskvas asub, ei tundu olevat eriti mõnus variant, kuid samas on kahtlus, kas saatkond Stockholmis tegeleb eestlastega.

Otsin ka odavaimaid kohalesaamise võimalusi (lähen Dhakasse), nii et kõik nõuanded teretulnud. Oletan ka, oleks kasulikum omada kahe otsa piletit - vaba tagasisõidukuupäevaga, mis kehtub umbes aasta. Kui varasematel Bangladeshis käijatel on lisasoovitusi või kommentaare, siis kuulan hea meelega.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased