Plaanis viibida 9-10 mai Frankfurdis või Bonnis nn. ärireisil. Kuid vajaksin sakslastega suhtlemisel tõlki, kuna ise ei oska piisavalt hästi keelt. Kas on kedagi, kes viibiks samal ajal saksamaal ja kellel oleks aega ja tahtmist mind tõlkimisel aidata?