Kui lennata mõnda Aafrika riiki lennukiga, mis teeb vahemaandumise mõnes teises Aafrika riigis...kas see tähendab automaatselt, et tuleb hankida ka selle vahemaandumise riigi viisa, või ei ole seal midagi vaja?