Ülekaal?

Küsimus neile, kes lendavad palju, et kas teil on tulnud oma pagasi ülekaalu eest ka maksta? Olen ka ise aegajalt ülekaaluga kimpus olnud, aga maksma pole veel pandud, ehk see 2-3kg pole võib olla ka nii suur kaalu ületus olnud?! Nüüd jälle lennureis ukse ees ja 7kg üle ettenähtud kaalu. Mille järgi seda üldse vaadatakse, et nüüd peab maksma, aga teinekord jälle ei pea, tehke rumalale selgeks..

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased