Üks praktiline tähelepanek

See teema ei ole solvanguks mõeldud vaid objektiivsuse rõhutamiseks!

Kuule Karima! Tee endale isklik lehekülg pealkirjaga "Mina ja Tuneesia". Üle viskab juba siin sinu kaagutamine iga teema all ja objektiivset infot sinult ei saa. Rõhutad pigem oma suhet kohalikuga ja annad soovitusi, millega tegelikult midagi peale pole hakata... Võib vaadata suvalist teemat ja alati on sinu "tark" jama seal kirjas ja omadest kogemustest võin öelda, et kui oleksin sinu soovituste järgi Tuneesias istunud-astunud, siis oleks kogu reis olnud suht kehvake!

Nii et kallid kaasmaalased! Suhtuge ühe inimese soovitustesse ettevaatlikumalt. Inimesed on erinevad ja nõuandedki peaks olema mitmekülgsemad!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased