Lugesin siin kull postitusi Tuneesia viisa kohta kuid viimasel minutil ikkagi otsustasin mitte minna. Nimelt tahtsin minna labi Milaano. Hotell oli bronnitud internetis. Kuid koik ametlikud lehed andsid vaga uhese vastuse, et eestlastel on vaja viisat. Nuud kahetsen, et kas tegin ikka oieti, et reisi ara utlesin. On aeg veel seda parandada.