Seda, et on plaanis minna suurema seltskonnaga Püreneedesse (Katalooniasse) kolmeks nädalaks matkama. Tekkis küsimus, et millist toitu kaasa võtta, eriti, mis puudutab liha. Konserv ja suitsuvorst vist nii soojas ei seisa. Oodatud on kõik soovitused, mis võiksid meie matkaga haakuda. Teine küsimus, et kuidas mägede piirkonnas ühistranspordiga on ja mis on hinnatase. Kas toidukaubad on kallimad või odavamad, kui meil?
Tänan!