Soovin minna koos oma tüdrukuga Aasiasse pikemale reisile ning veidi ajast veeta mõnes templis. Kas keegi oskaks veidi lisainfot anda, kes on mõnda aega elanud mõnes Aasia templis? (kas üldse naisi lastakse templitesse, kas templis ööbimine maksab ja kui maksab, siis kui palju ning kas on mingisuguseid muid eritingimusi jne)