Plaanis on suvel minna jalgrattamatkale Gotlandile. Kas keegi teab kuidas on telkimisvõimalustega Gotlandil. Kas telkida saab ainult telkimisplatsil või võib telgi üles panna ka mõnel teisel telkimiseks sobival platsil?