Tundub ehk veidrana, aga sooviks ideid telkimiskohtade kohta Tallinna linnas. Ma ei mõtle siin kämpingut, vaid ikka metsikult, et kuhu võiks väiksem seltskond (ca 10 inimest-3-4 telki) linna piires oma telklaagri püstitada, et mingid narkarid ja muidu kaagid seda hommikuks maatasa ei tallaks ja ka võimudele pinnuks silma ei satuks. Mingi kõrvalisem kohakene. Pirita jõekäärudes võiks kindlasti mingi paigakese leida, Kakumäe neeme tipus võiks ehk ka, Harku järve kaugemas sopis. Päris Kadrioru parki vist ei sobi hästi, aga veel ideid? Muidu seltskond ei läbusta ega lärma, käitub inimeste kombel, süüa keedab priimustel ja oma prahi korjab kokku.
Mh, kuhu siin siis nüüd oma nimi panna, lahtrit polegi?
Vanatoi