telkimine

Mul on selline küss, et äkki keegi võiks soovitada mõningaid telkimiskohti Norras: täpsemalt kesk ja põhjosas alates Bodöst (Lofoten, Senja, siis mannert mööda). Olen otsinud cämpe, kuid neid on vähe. Plaanis on 3 nädalat vändata, nii palju ei tahaks tegelt maksta ka. Aga eelnevatest käikudest on meeles, et seal, kus maa sirge, on cämp. Seal kus cämpi pole, vajud telgist välja või söövad kihulased mõne minutiga veretuks. Niisiis andke minna, kui midagi teate.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased