Mul Selline küsimus. Käisin eelmine aasta Ida-Euroopas ja sooviks teada kuidas on teemaksudega lood.Ise sõitsin pohhuilt läbi Ungari ja kuskil kellegile midagi ei plekkinud, kuigi kiirteedel olid tasulised märgid üleval.Ka Slovakkias lasin pohhuilt ja ei ostnud midagi. See aasta reisin marsruudil - Poola - Slovakkia - Ungari - Rumeenia - Bulgaaria - Kreeka - Makedoonia - Kosovo - Serbia - Montenegro - Bosnia - Horvaatia - kodutee. Mind huvitavad teemaksud, piiriületusmaksud ja ka viisad? Ning kui suured on umbes trahvid, kui ei osta?