Startu on Tartust, eesmärk on olla 16.06 kell 15.00 Nidas. Kuna lähen tööasjus, on tarvis olla suhteliselt puhanud ja adekvaatne. Soovitage, kuidas sinna küll minna. Olen leidnud ainult poolteist võimalikku viisi: esimene neist bussiga liinil Tallinn- Riia- Klaipeda (jõuab pärale hommikul kell 5.20, mistõttu kardan, et on liiga väsitav see sõit). Poolik variant on buss, mis Riiast väljub kell 8.15 ja on Klaipedas kell 14.00, suur küsimus on aga, kuidas saada kella kaheksaks hommikul Riiasse? eurolines'iga tundub see võimatu. Küsimus: kas keegi on kuidagi kavalamalt Klaipedesse reisinud, kas Vilniuse kaudu oleks parem?