Tai Malaisia vahelise piiri uletamine maad mooda!?

Lugesin just Malaisia Tai saatkonna kodulehelt, et eestlastele on seal viibime kull 30 paeva viisavaba, aga maale siseneda saab ainult lennujaamade kaudu. Saatsin saatkonda ka kusimuse, aga on ehk kellelegi kogemust? Alternatiivid, kui need eksisteerivad? Enda reisiplaani arvestades tuleb mul sel juhul uritada saada laevaga Taist otse Indoneesiasse. Nimelt ei plaani ma teekonna jooksul kordagi ohku tousta:-)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased