tahan kah ameerikasse!

foorumit siin lugedes, muutusin, päris murelikuks. teiste viisataotluse-ponnistustest kuuldes, tundub minu american dream päris lootusetu. mul oleks võimalik minna mitteametlikult(!!!) tööle ny`i lähistele, aga ma ei vasta üldsegi eeskujuliku viisataotleja tingimustele: ma olen olnud üle aasta ametlikult töötu, ei oma kinnisvara, ei ole abielus, ei valda eriti inglise keelt, ei ole sugulasi ameerikas.. aga ikkagi õudselt tahaks! veel 1 küsimus: kuidas ameerikas muidu ringi hääletamisega on? on see lubatud ja kui hästi autojuhid sellistesse suhtuvad? euroopas olen 2 aastat ringi hääletanud ning, olenevalt muidugi riigist, on see täiesti ok. jään suuuuure huviga ootama kommentaare ja ka abi, kuidas seda viisa-ärki kõigiti hästi ajada!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased