Hei! Vajaksin pisut abi essee kirjutamisel Kuuba kohta.. et kui on keegi, kes tahaks mulle rääkida mis olukord seal hetkel on, siis oleksin super-tänulik :)
jätaksin siia oma msn'i, et kui keegi oleks nii lahke ja jagaks minuga infot sis võite vabalt kirjutada või msn'i lisada. :)