Tervist,
Sai just tuldud Slovakkiast (Jasna) suusareisilt ja tahaks hoiatada inimesi ebakompetentse organiseerimisoskustega reisijuhtida suhtes.
Nimelt sinnasõit ning esimesed paar päeva oli enamvähem 5pluss kuigi reisijuht oli koguaeg kadunud ning mured ja asjad mis tema töökohustusse kuuluvad jäid lahendamata.
5ndal päeval hakkas pull peale. Lennuk pidi väljuma kella 1 ajal Popradist. Hotellist löödi juba kell 9 hommikul asjadega minema kuna reisijuht ei viitsinud asju ajada. Kokkuvõttes reklaamitud "Ideaalne suusapäev" kujunes välja paaritunnisest mäel olekuks (asjad pidi ju bussi panema) ning ülejäänud päeva mõttetust ootamisest millal reisijuht kavatses välja ilmuda. Seejärel mõttetu õhtupoolik Popradis ning isegi grupis olevaid lapsi ei lastud kuni kella 12ni õhtul bussi kasvõi magama. Nad olid tõesti täiesti läbi omadega selle mõttetu päeva tulemusena.
Igatahes tahaks hoiatada et Germalo suutmatus organiseerida inimlikud tingimused viimaseks päevaks puudusid täielikult. Grupijuhid olid ametid ainult mäel suusatamisega ja neid suurt ie kottinud mis mured on.