Tere , olen huvitatud autosõidust Suurbritanniast Eestisse , kas keegi on seda kogenud ja kui siis oleks huvi teada , mis riikidest läbi sõitsite , kaua aega võttis ja umbkaudu ka bensiinihind ?
Tänd ette kõigi vastuste eest