Hei :)
Vist hakkan asju liiga vara pärima ja ajama, aga aasta pärast tahaks ära käia Sunshine Beachil, kas keegi on siinolijatest käinud ? Kuidas tundus?
Siis oleks veel üks mure, ma vaatasin neid postitusi WH viisa kohta ja tshekkasin seda lehekülge ka kust seda taotleda saab, kas ma sain õigesti aru ,et WH viisaga saab Aussies olla 1-2 aastat? Ja kas taotlemiseks on vaja täita ainult ankeet, maksta raha ja teha kopsupilt mille arst ise ära saadab? Ja siis oodata vastust ..
Ja siis veel üks küsimus, et kui ma tahaks selle aja jooksul mil ma Aussies olen ka õppida või mingitel kursustel käia, kas siis oleks mõteksm see working and studyin viisa taotleda?
Tänks kes viitsivad oma aega minu peale raisata ja mu küsimustele vastata (: