Tere!
Olete oodatud rääkima oma reisikogemusest Tuneesias. Eelkõige huvituks sellest, kuidas on seal lood putukatega. /olen siit foorumist lugenud, et hotellitubades on sipelgad ja prussakad/ Kas see on kõigis hotellides nii? Ja kas õues on ka sipelgad(hotelli juures näiteks)?
Aitäh!