Tere! Mul on soov minna õppima USA ülikooli. Sain juba sisse ja ülikool saatis vajalikud dokumendid viisa taotlemiseks. Nüüd uurisin seda USA Embassy kodulehte. Seal on erinevad Viisa vormid .Lugesin et tuleb ära täita (online) DS 156 Ankeet. Aga mul oleks vaja ju J1 ehk F1 viisat, seda aga pole onlines. Nimelt ongi mul küsimus nendele kel kogemusi ,et enne kui ma lähen saatkonda ,siis millised viisa vormid mul vaja online täita ja millised siis kohapeal. Ja üldse ,kes saanud student visa siis kas nad on lahked seda andma kohe 4ks aastaks välja ja üldse rääkige kogemustest.