kas kellegil on kogemusi südamestimulaatoriga lennujaama turvaväravates.on olemas vastav pass aga kuidas ja kellele tuleb sellest ette teatada.põhimõtteliselt tuleb neid väravaid vältida.kas ametnikud on arusaajad või tuleb sekeldusi.kas kellegil on kogemust stimaga lennureisidel.kuna lendan esimest korda peale oppi,siistahaks närveerimist vältida.