..kas keegi oskab öelda, kuhu asutusse ma pean pöörduma, et esitada kutse ühele Tuneesia sõbrale, kes saab selle abil viisa Eestisse ja saab siia mulle külla tulla, nädalaks ajaks??? palun vastake ka minu meili peale [email protected] Asjaga on kiire!!!