Tere
Selline küsimus, et kas Euroopas liigeldes on piisav kui autol on roheline kaart ja kasko kindlustus (milles on sees Euroopa riigid)? Kas see välistab igasugused suuremad võimalikud rahalised nõuded (peale omavastutuse) kui ise näiteks avarii teen? Kui keegi mulle peaks otsa sõitma siis on vist asi nii kui nii selge?