Tere
Olen lugenud siin foorumis paljusid reisikirjeldusi ja ka endal on juba pikemat aega mõttes väike euroopa ringreis. Plaanime minna 7 kesi, mitsubishi pajeroga ja juuni keskel. Kaasa võtame GPS`i ja sülearvuti.
Laias laastus oleme arvestanud, et läbime 3000-3500 km, ja külastame Tsehhit ja Slovakkiat.
Plaan on põigata ka Ukrainasse, kus tangiks odavamat diislit. Edasi sõidaks Slovakkiasse kus puhkaks 2-3 päeva. Ja edasi juba Tsehhi ja tagasi läbi Poola Eestisse.
Internetist leiab palju vaatamisväärsusi, mis jääb sellele teekonnale, kuid mida soovitate Teie, kes te olete käinud nendes riikides. Olen ka siit foorumist välja noppinud kohti ja vaatamisväärsusi mida võiks külastada ja kus telkida/ööbida.
Kuna varasemad autoreisikogemused on koos vanematega ja see reis oleks teine iseseisvalt tehtav reis, siis kõik soovitused ja mõtted on väga teretulnud.