Sitsiilia autorent- www.caritaly.com

Kas kellelgil on kogemusi http://www.caritaly.com/ autorendiga. Auto oneway rentimise hinnad 10 päeva peale on u 50-100 eur väiksemad kui teistel rendifirmadel. Samuti ei nõuta auto broneerimisel tagatist ega ka emailile tagasisidena kinnitust. Broneerid kodulehel auto ära, prindid kinnituse välja, saad mailile ka kinnituse ja kõik. Nimetatu toimub kõik isikut tuvastamata. Kuna kõik on nii ilus, lihtne ning odav, siis mina kui põline eestlane (eelmine aasta osaliselt hispaanias auto rentimisega põlenud st lubatud oneway jäi saamata) kahtlen sellistes firmades natukene ? Küsisin igaks juhuks mailitsi üle kas saadud kodulehe/maili kinnitus ongi nüüd ok ja lakoonilise vastusena sain, et kõik on korras. Võta või jäta - kui kõik tundub liiga lihtne on jama ja kui mõni asi osutub keeruliseks on jällegi jama. :) Usalda, aga kontrolli :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased