Kuulun nende haruldaste eestlaste hulka, kes pole veel jalga Helsingi pinnale saanud. Igatahes on nüüd see plaanis. Tahaks minna Sea Life aga täpselt ei tea, kuidas Aleksanderikatult sinna jõuda. Käib mõni buss, tramm? Ja palju on pilet täiskasvanule või õpilasele? Ja kus neid üldse müüakse? Ja veel üks küsimus- kas laeva peal jagatakse Helsingi kesklinna kaarte?
Tänud vastajatele:)