Aprillis on minek Kreetale ja oma suureks pahameeleks märkasin alles nüüd, et Samaaria kuru avatakse matkadeks alles 1. maist (olen tagasi juba 30. aprillil). Kas keegi teab, et kas see tähendab, et kuru on täiesti kinni, või alustatakse 1. maist ekskursioonidega sinna ja iseseisvalt saab ka varem? Kui mitte, siis kas keegi teab omast kogemusest soovitada mõnda teist kuru või matkateed ja mis oleks avatud ka juba aprillist.