Plaan suvel praamiga Saaremaalt Mõntu sadamast Ventspilsi sõita. Kuidas seal Kuramaal teed ka on? Kas Ventspilsi - Kolka maantee on korralik? Vanast ajast mäletan, et Lätis oli hästi palju kruusateid. Ja mis kohtasid peale Ventspilsi veel külastada tasub?