Tervist,
Plaan Itaaliasse kolama minna ja tagasi tulla Itaalia (Milano vms) - viin (berliin vms) rongiga - Eesti (viimane ots lennukiga)
Vaatasime ,et võiks tulla tagasi itaaliast üle alpide rongiga ja siis lennuki peale. Muidugi võiks terve tee tagasi rongiga tulla, aga peaaegu kolm päeva loksumist....eriti veel juhul kui tööandajad on kitsid ja ei anan suvel rohkem kui kaks nädalat puhkust..oleks liiga hirmutav.
Olen netist ise ka yht-teist otsinud, aga ehk teab keegi mõnda head kohta, kust saaks broneerida piletid põhja itaaliast kesk-euroopsse/Austriasse.
ise leidsin mingi saksa asja, kust leidsin küll ronge, mis sõidavad otse selle vahemaa läbi, kuid tegemsit oli saksamaa sisese veebiga ja sealt konkreetset infot ei saanud - hinand, broneerimine jne.
Kuna tuleme tagasi teise otsa lennukiga, oleks hea kui saaks nii rongi- kui ka lennupiletid ära broneerida. muidugi võik ise edasi tuhlata, aga internetis nii palju infomüra...
ehk siis kokkuvõttekss otsin kohta, kus saaks vaadata euroopa sisest rongiliiklust (olen leidnud vaid sellised kus osta tsooni-piletid, aga antud juhul see suht mõtetu) ja vajadusel ka pileteid broneerida.