Kas oskab keegi jagada kogemusi Istanbul-Teheran rongisõiduga seonduvast? Plaanis oktoobris sõit ette võtta. Seat 66 jt temaatilised leheküljed on käidud-loetud, aga huvitav oleks otseallikast muljeid kuulda.