Paluksin abi, kuidas saab Barcelonast rongiga Port Aventurasse ja õhtul tagasi? Kust jaamast peaks minema(kas Sants?), kaua sõidab ja mis maksab ning millal nt tuleb viimane rong sealt tagasi? Lisan, et ei saanud eriti abi selliselt lehelt nagu www.renfe.es. Äkki on keegi ise nii käinud ja oskab aidata. Kui võimalik siis paluksin veel infot pileti ostmise kohta jaamas(on see keeruline- puuduvad rahvusvahelised kogemused)?