Rong või rendi auto

Tere!

Selline küsimus ,et kas itaalias on mõtet kahel inimesel sõita ringi rongiga või võtta rendikas. Autode hindasid ma enam-vähem tean aga rongi piletite kohta seal kodulehel ma infot ei leidnud,et näiteks palju maksab Milano-Rooma ots. Autoga vist selles suhtes parem ,et sõidad näiteks kuhugi mere äärde ära..rongiga jälle see eelis ,et on vist odavam.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased