Tere, olen kuulnud, et Lätis avati uus kardikeskus. 800meetrit pikk, igasuguste tõusudega., üle silla sõidud jne...kas keegi on sellest midagi kuulnud ja oskaks selle kohta rohkem infot anda nt koduka aadress vms?