rendiautoga või rong/buss/kondiaur? (itaalia)

lendame sept. itaaliasse. plaan külastada toskaana piirkonda, liguuriat. keskenduda väikelinnadele, küladele. kogenud jagage kogemusi. rendiauto ikka suht kallis lõbu- rent + teemaksud + bensiin. samas oleks vist algajate reisijatena ka rongi ja bussiga liiklemine keerukas. ja rendiauto puhul oleks ka telgi jm. taolise varustuse kaasavedamine lihtsam. kondiauruga liikudes peaks vist muid ööbimisvõimalusi otsima. ootan teie soovitusi, nõuandeid, kogemusi. tänud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased