oskab keegi muljetada kui hõlbus on mexico city lennuväljalt rendiautoga minema pääsemine? kui piisavalt on peateedel infot? kui jubedad on ummikud? vaja pääseda põhja poole chihuahua'sse ja tagasi. ja kas keegi on sõitnud mööda seda väiksest maanteed (san fransisco del oro - cuauhtemoc) läbi barranca del cobre batopilase linna? mis seisukorras on tee? kas mägedesd on röövleid? tänan!