Reisimine Usbekistanis

Lähen juuni teisel poolel Usbekistani. Kas kellelgi on kogemusi sealse linnadevaheliste busside- ja rongide osas. Hinnad on seal ilmselt üsna odavad.

Samuti huvitaks ööbida mingites külalistemajades, mis on arvatavasti odavamad kui hotellid. Ma tean, et esimesel ööl hotellis registreeritakse automaatselt välismaalt tulija (välismaalasel on kohustus end Usbekistani tulekul registreerida). Aga kas seda teevad ka külalistemajad?

Kas kellelgi on sellealaseid kogemusi?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased