Huvitab kohe kus ööbivad need matkalised, kes lihtsalt häälega näiteks lähevad hispaaniasse.. kus nad seal ööbivad - mitte ju hotellides ega hostelites..need suht kallid. Kas on seal ka telkimiskohti, mis on turvalised? Kuidas on tubade/korteri üürimisega kuuks või kaheks nt. kui palju see võiks maksta?