...Et olen käinud mitu korda egiptuses, kuid seekord tahaks minna tuneesiasse...kuidas on seal ilm jaanuaris ja veebruaris..hotellid(ütleme 3* mis on norm.) ja kõik info tuneesia kohta on teretulnud! aitähh