Tere!
Ma pole just kuigi kogenud reisija, kuid tahaksin lastega 5, 14 ja16a sõita Põhja Norrat ja Lofoote avastama. Minna plaanisin juunis - siis ju kõige valgem. Marsruudi seadsin läbi Soome Nordkappi ja seejärel Norrat pidi Lofootidele, lõpuks läbi Rootsi ja Soome jälle koju. Nüüd siis tuleb küsimus - milliseid vahvaid kohti soovitate antud marsruudil külastada? Oleme matkahimulised ja enam-vähem sportlikud tüübid, eriti huvitavad kaunid kohad looduses. Igasugused muud soovitused on ka teretulnud!