Tere
Lähen esimest korda nn soojama reisile ja lähen üksinda. Siit ka küsimus kuhu jätta raha, dokumendid ja mobla kui ujuma minna, kas hotelli turvaseifid on turvalised ja kuhu peita kapi võti.
Ootan soovitusi, kiire kuna väljasõit on juba homme