Tahaks hirmsasti minna Šveitsi, juba 10 aastat unistan. Otsustasin, et nüüd kevadel teen oma reisi teoks. Asi muidugi selles, et ega see rahakott puuga seljas ei ole.Lennupileteid tänapäeval võimalik üsna odavalt hankida, odavam öömaja ka väljavaadatud. Aga kuidas on muidu selle üldise hinnatasemega-kas minusugusel vaesemal inimesel on oht seal nälga jääda, kui ei ole tõesti võimalik toidukorra eest 500 EEK-i välja käia? Kasutasin siinset ostingut ka, aga kummalisel kombel seal enamus vastuseid 3-4 aasta tagused. Kas see müüt, et Šveits on hirmkallis maa, vastab tegelikkuses tõele? Ja veel-kuidas on seal hinna ja kvaliteedi suhe, eelkõige hotellidel? Kas rohkem selline Lõuna-Euroopalik, et 2* kindlustab sulle 4 krohvitud kiviseina, või pigem selline Skandinaavialik, kus 2* hotell on vägagi talutav eluase vähenõudlikule inimesele? Tänan juba ette, kes oskavad pisut valgustada.