Praamiga Trelleborgist Rostocki

On keegi sõitnud Trelleborgist Rostocki Scandlines`i öise praamiga? Kuidas need praamid seal on, pean silmas just kajuteid: kas dush/WC on kajutis sees, kas kajutis ikka natuke ruumi ka on, kas magada ikka saab või koliseb väga?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased