Postkaart Gran-Canarialt

Tere!

Kas keegi reisisõber teab kas Hispaania post täpsemalt siis Gran-Canarialt saadetud postkaartidele ei panda enam templeid peale, või pannakse? Nimelt sai siis üks postkaart sealt Märtsis eesti poole teele pandud ja kuna seal aadressiga väike jama oli siis saaja arvab, et kaart ei ole üldse Hispaaniast postitatudki? Eesti post enam lihtkirjadele templeid ei pane?Oskab keegi aidata?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased